تبلیغات
نمایندگی مجاز 1937 ایران خودرو (پورمحمودی) - مطالب مهر 1395
بزرگترین عزاداری كارگری كشور برگزار شد
22 مهر 95 ساعت 01:01 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
مدیران، پرسنل و كارگران گروه صنعتی ایران خودروصبح هشتمین روز از ماه محرم، با گردهمائی ده هزار نفری، در سوگ سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش به عزاداری پرداخته و بزرگترین عزاداری جامعه كارگری كشور را رقم زدند.به گزارش ایكوپرس، مدیران، پرسنل و كارگران گروه صنعتی ایران خودرو، در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی با راه اندازی هیات ها و دسته جات سینه زنی و عزاداری در سالن ها، خطوط تولید و خیابان های سایت مركزی این خودروسازی به عزاداری پرداختند.

براساس این گزارش، دسته جات و هیات های كارگری از قسمت های مختلف كارخانه به سوی سالن بزرگ كارگر حركت كرده و در این سالن در صفوفی به هم پیوسته، جلوه باشكوهی از ارادت و دلبستگی خویش به امام حسین (ع) و یارانش را به نمایش گذاشتند.

در این گردهمائی بزرگ، علاوه بر عزاداری و سینه زنی با حضور مداحان كشور و سخنرانی در مدح بزرگی و جاودانگی قیام بزرگ امام حسین (ع)، نماز ظهر نیز باشكوهی مثال زدنی به صورت جماعت اقامه شد.

گفتنی است، مشابه این مراسم و عزاداری در شركت های زیرمجموعه گروه صنعتی ایران خودرو نیز برگزار شد تا جهادگران سنگر تولید نیز همراه با سایر اقشار مردم بر ادامه خط سرخ شهادت و آزادگی تاكید كنند. 


کیفیت، ساخت داخل و صادرات؛ سرفصل های مهم همکاری با پژو
22 مهر 95 ساعت 01:00 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت:‌ مردم ایران از شركت های خارجی به دلیل ترك بازار در زمان تحریم ناراحت هستند و باید عملكرد شركت ایكاپ، پژو سیتروئن و ایران خودرو به گونه ای باشد تا این خاطره از بین برود.به گزارش ایكوپرس، مهندس یكه زارع در نشست مشترك مدیران گروه صنعتی ایران خودرو و پژو سیتروئن بر تغییر رویكرد از سی.كی.دی كاری به سمت تولید داخلی در قرارداد با این شركت تاكید كرد و گفت: از منافع این قرارداد دو طرف ایرانی و فرانسوی منتفع خواهند شد.

وی بر ایجاد ظرفیت تولید 200 هزار دستگاه در سال اشاره كرد و با بیان این كه كیفیت،‌ ساخت داخل و صادرات سرفصل های مهم در همكاری با پژو است گفت:‌ با تولید محصول با كیفیت جهانی و قیمت رقابتی در بازارهای صادراتی گروه پژو حضور خواهیم داشت.

وی افزود: در سال سوم همكاری تولید محصولات مشترك با بیشترین  درصد داخلی سازی عرضه خواهد شد كه این خود موجب افزایش توان فنی و مهندسی قطعه سازان كشور می شود.

مهندس یكه زارع با بیان این كه با ورود محصولات به بازارهای صادراتی، دروازه صادرات قطعه نیز باز خواهد شد تاكید كرد:‌ قطعه سازان باید به فكر توسعه توان رقابتی خود باشند.

وی تاکید کرد: ایکاپ با عرضه به روز محصولات ایمن و راحت و ارائه خدمات پس ازفروش در حد استانداردهای روز، باعث می شود مردم خاطرات بد پژو در زمان تحریم را فراموش كنند.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه حساب ایکاپ به عنوان یک شرکت مستقل از پژو و ایران خودرو جداست، افزود:ایکاپ در حال حاضر از امکانات شبکه خدمات پس از فروش و تولید ایران خودرو استفاده خواهد کرد. و در مراحل تکاملی شبکه خدمات پس از فروش خاص خود را خواهد داشت.

مهندس یکه زارع رمز موفقیت ایکاپ را بهره وری بالا،قیمت رقابتی،کاهش هزینه ها و تولید کیفی دانست.

وی با اشاره به اینکه خودروهایی که توسط ایکاپ تولید و عرضه خواهند شد، جدید هستندگفت: به عنوان نمونه خودروی 2008 که اسفند ماه سال جاری در ایران تولید می شود ماه آینده در خط تولید پژو قرار می گیرد.

یکه زارع در مورد صادرات محصولات ایکاپ خاطر نشان کرد: محصولات تولیدی ایکاپ با استاندارد یورو شش  هم قابلیت تولید دارد و هیچ ممنوعیتی برای صادرات آن وجود ندارد.

وی تصریح کرد: در برنامه ایران خودرو صادرات محصولات این شرکت به بازارهای اطراف ایران تدارک دیده شده است و امیدوار هستیم شریک تجاری ما؛پژو ما را در این مسیر همیاری کند.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو تاکید کرد: هر محصولی که توسط پژو طراحی و تولید شود و برای ایکاپ توجیه اقتصادی داشته باشد در شرکت ایکاپ تولید خواهد شد.


رونمایی از لوگوی ایکاپ در نشست مدیران ایران خودرو و پژو سیتروئن
22 مهر 95 ساعت 12:59 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
مدیر عامل ایکاپ از حاضران نشست مدیران ایران خودرو و پژو سیتروئن در خواست تا به احترام مرحوم مهندس مراد مجلسی، نخستین مدیر عامل ایکاپ یک دقیقه سکوت کنند.به گزارش ایکوپرس در ابتدای نشست مدیران گروه صنعتی ایران خودرو و گروه خودرو سازی پژو سیتروئن حاضران به احترام زنده یاد مجلسی یک دقیقه سکوت کردند.

همچنین در این مراسم از لوگوی شرکت ایکاپ رونمایی شد. لوگوی این شرکت  از میان طرح های متعدد انتخاب شده و به تایید مدیران ایرانی و فرانسوس ایکاپ رسیده است.این لوگو امکان خوانش فارسی و انگلیسی را دارد و در طراحی آن از رنگ های گروه صنعتی ایران خودرو و پژو سیتروئن استفاده شده است

مدیرعامل ایكاپ نیز در این نشست اجرای پروژه همكاری ایران خودرو و پژو را نقطه عطفی در صنعت دوكشور خواند و گفت:‌ این اقدام می تواند تحولی بزرگ را برای آینده هر دو شركت و منطقه ایجاد كند.

محمدرضا معتمد ضمن ادای احترام به مدیرعامل قبل ایكاپ گفت:‌ با جدیت و همتی كه در دوطرف وجود دارد نتایج بسیار خوبی از این همكاری حاصل خواهد شد


در كیفیت، ایمنی و مسایل زیست محیطی در ایران سنگ تمام می گذاریم
22 مهر 95 ساعت 12:58 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
مدیرعامل پژوسیتروئن فرانسه با بیان این كه همگرایی كامل و بستر محكمی در همكاری با ایران در زمینه همكاری های مشترك ایجاد شده است، ایران را مهم ترین نهاد تولیدی پژو در آسیا و خاورمیانه دانست.به گزارش ایكوپرس، در نشست مشترك مدیران ارشد ایران خودرو و پژوسیتروئن، كارلوس تاوارس از تولید یك میلیون دستگاه خودرو تا سال 2025 در ایران خبر داد و افزود: ایران خودرو در اجرای برنامه های راهبردی و الگوی كسب و كار جدیدی كه پژو برای خود تعریف كرده است، نقش كلیدی داشته و در تولید محصولات ما در منطقه كه 75درصد خواهد بود، تولیدكننده نخست منطقه خواهد بود.

وی ارتباطات تاریخی با ایران خودرو را زمینه ساز و رقم زننده آینده خودروسازی ایران دانست و چشم انداز مشترك با دولت ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت را برای تولید محصولاتی با كیفیت، هزینه مناسب، دوستدار محیط زیست جهت تامین رفاه و ایمنی مصرف كنندگان در پیشبرد این همكاری ها اثربخش دانست.

تاوارس در ادامه با تاكید بر این كه پژو برای این همكاری مشترك سنگ تمام خواهد گذاشت، خاطرنشان كرد: مسئولیت شماره یك ما راضی كردن مصرف كننده ایرانی است و در همه محصولات و برندهایی كه وارد می‏كنیم، مدرن بودن، ایمنی و حفاظت از محیط زیست را در نظر داریم.

وی گام اول همكاری های جدید را تولید خودروهای 208، 2008 و 301 عنوان كرد و آن را زمینه‏ ساز گام‏های بعدی و آینده درخشان دور جدید همكاری‏ها ذكر كرد.

وی تامین‏ كنندگان ایرانی را بخشی از زنجیره موفقیت پژو دانست و افزود: شركت ایكاپ با حضور و همكاری تامین كنندگان ایرانی موفق خواهد بود چرا كه ما به سازندگان ایرانی اعتماد داریم و برای توسعه صادرات محصولات مشترك خود به انتقال تخصص و دانش فنی به آنها خواهیم پرداخت.

مدیرعامل پژوسیتروئن حاكم بودن سطح آموزش متعالی در ایران را فرصتی مناسب برای همكاری های مشترك و تبادل متخصصان و مهندسان دو طرف دانست و از نخبگان ایرانی برای همكاری با شركت ایكاپ دعوت كرد.
وی این تبادل نیروی انسانی را عاملی محرك و موثر برای غلبه بر چالش‏های جدید عنوان كرد و افزود: من اطمینان دارم كه ایكاپ با وجود رهبران و كاركنان توانمند خود و حمایت هر دو طرف این قرارداد مشترك می‏تواند اهداف صادراتی خود را محقق كند.

 


نظرخواهی
نحوه خدمات رسانی در امر فروش و پس از فروش نمایندگی پورمحمودی را چگونه ارزیابی میکنید؟
دیگر موارد
تعداد مطالب :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :