تبلیغات
نمایندگی مجاز 1937 ایران خودرو (پورمحمودی) - مطالب اردیبهشت 1395
حضور ایران خودرو در نمایشگاه بصره
31 اردیبهشت 95 ساعت 02:49 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
تولید محصولات جدید ایران خودرو در سوریه
30 اردیبهشت 95 ساعت 05:18 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
در پی فعال شدن سایت ایران خودرو در کشور سوریه، این شرکت قصد دارد محصولات جدید خود از جمله دنا، رانا و سورن را به زودی در این سایت به تولید برساند.

به گزارش ایکوپرس، سعید تفضلی، معاون صادرات گروه صنعتی ایران خودرو ضمن اعلام این خبر افزود: ایران خودرو دومین محموله از قطعات برای تولید نزدیک به 90 دستگاه از محصولات جدید خود را در هفته جاری به سایت سیامکو در این کشور ارسال خواهد کرد.


وی با اشاره به این که چندی پیش اولین محموله ایران خودرو برای تولید 100 دستگاه سمند به سوریه ارسال و در این سایت تولید شد، خاطر نشان کرد: در حال حاضر تولید محصولات جدید ایران خودرو و ارسال محموله دوم در دستور کار قرار گرفته است.


تفضلی در ادامه گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته، قرار است که طی سال جاری در سایت سیامکو حدود یک هزار دستگاه از محصولات جدید ایران خودرو به تولید رسیده و وارد بازار این کشور شوند.


معاون صادرات گروه صنعتی ایران خودرو، استراتژی این گروه صنعتی برای تنوع محصول در بازار سوریه را، یکی از اهداف صادراتی ایران خودرو در این کشور برشمرد و گفت: برای سال آینده نیز تولید 2 هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو در سایت سیامکو برنامه ریزی شده است.


 گروه صنعتی ایران خودرو اخیرا حدود 100 دستگاه خودرو به سوریه صادر کرده و با شریک سوری خود توافق کرده است که محصولات جدید از جمله سورن، رانا و حتی دنا وارد خط تولید شوند.


سیامکو، بزرگترین سایت تولیدی ایران خودرو در خارج از کشوراست که انواع سمند با نام «شام» را تولید می کرد.


بصره بازار خوبی برای خودروهای ایرانی است
30 اردیبهشت 95 ساعت 05:18 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
استان بصره به عنوان یکی از بزرگترین و مهمترین استان های عراق، بازار خوبی برای محصولات ایران خودرو است.

 به گزارش ایکو پرس ماجد النصراوی استاندار بصره در آیین افتتاح نمایشگاه توانمندی های جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه مشترکات بسیاری میان دو کشور عراق و جمهوری اسلامی ایران وجود دارد،افزود: کالاهای ایرانی دارای کیفیت بالایی هستند و مردم بصره علاقه زیادی به خرید محصولات ایرانی دارند.


ماجد البصراوی همچنین در بازدید از غرفه گروه صنعتی ایران خودرو محصولات این شرکت را ستود و ادامه داد: محصولات ایران خودرو از لحاظ قیمت و کیفیت دارای شرایط خوبی است.


وی کشور جمهوری اسلامی ایران را دوست و برادر کشور عراق دانست و خاطرنشان کرد: تمایل داریم محصولات با کیفیت ایرانی به خصوص محصولات ایران خودرو در استان بصره استفاده شود.


استاندار بصره تصریح کرد: امیدواریم در آینده نزدیک کارخانه تولید محصولات ایران خودرو در بصره نیز احداث شود.

در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در بصره شركت های مختلف صنعتی، خودرویی و قطعات خودرو، گروه‌های کالایی صنایع غذایی، مصالح و تجهیزات ساختمانی، لوازم خانگی و شرکت‌های مرتبط با نفت و گاز و پتروشیمی حضور دارند.


سهم ایران از بازارخودرو منطقه در 1404
30 اردیبهشت 95 ساعت 05:17 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
اجرای طرح های تحقیقاتی با سود تسهیلات 30درصدی توجیه ندارد و تمامی بخش ها باید برای رونق و شکوفایی صنعت استراتژیک خودرو وارد عمل شوند.

به گزارش ایکوپرس مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو که در نخستین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی سخنرانی می کرد، با ارائه آمار و ارقامی تحلیلی از میزان تولید، واردات و فروش خودرو در منطقه پیرامون جمهوری اسلامی ایران گفت: تحلیل ها حاکی از آن است که در سال 1404کشورهای منطقه بازاری حدود 6میلیون و هفتصد هزار خودرویی خواهند داشت که 4میلیون از آن تقاضای جدید خواهد بود. حال پرسش اساسی اینجاست که سهم خودروسازان ایرانی از این بازار چقدر خواهد بود؟


مهندس هاشم یکه زارع با اشاره به اسناد بالادستی کشور اظهار داشت: وزارت صنعت، معدن و تجارت هدفگذاری کرده که صنعت خودرو ایران در سال 1404 سه میلیون دستگاه خودرو تولید و یک میلیون از آن را نیز صادر کند.


 وی ادامه داد: ایران و 24کشور اطراف بازاری با پتانسیل جمعیتی 575میلیون نفر را تشکیل داده اند که در حال حاضر با تولید سالانه 2میلیون و 700هزار خودرویی، 4میلیون و 400هزار دستگاه خودرو در آن به فروش می رود. یک میلیون و 700هزار خودروی باقیمانده از طریق واردات تامین می شود که در نهایت تاسف باید گفت سهم تولیدکنندگان ایرانی از این بازار پرپتانسیل تاکنون صفر بوده است.


مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه باید سهم قابل توجهی از بازار کشورهای منطقه به خودروسازان ایرانی تعلق پیدا کند، افزود: تامین حداقل یک چهارم از نیاز بازار منطقه توسط خودروسازان ایرانی، رویدادی "شدنی" و قابل دستیابی است اما باید توجه داشت که تحقق این هدف فقط کار خودروسازان نیست و لازم است تمام مجموعه های تاثیرگذار در صنعت و اقتصاد کشور در آن نقش ایفا کنند.


مهندس یکه زارع به برخی اظهارنظرها در خصوص صنعت حودرو کشور نیز اشاره کرد و گفت: در سال 1394 گردش مالی صنعت خودرو ایران حدود 23میلیارد دلار بوده و پیش بینی می شود این عدد در سال 2025 به 50میلیارد دلار برسد. آیا توصیه و نسخه آنانی که از تعطیلی صنعت خودرو سخن می گویند، این است که این 50میلیارد دلار را به خارجی ها تقدیم کنیم؟


 وی با بیان اینکه هیچ کشوری بازار مصرف خود را به راحتی در اختیار دیگران قرار نمی دهد، افزود: پس از برجام و گشایش فضای همکاری های بین المللی، اتفاقات خوبی در صنعت خودرو روی داده است.

 

 مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو اظهار داشت: قرارداد ایران خودرو با پژو و تفاهم نامه با مرسدس بنز امضا شده و به زودی قرار داد مهم دیگری نیز با یکی از خودروسازان مطرح دنیا امضا خواهیم کرد اما باید به یک نکته اساسی توجه داشت که راه نجات صنعت خودرو، قرارداد با خارجی ها نیست بلکه تولید با برند داخلی، تولید قوای محركه و تمرکز بر تحقیق و توسعه باید در اولویت قرار گیرد.


 مهندس یکه زارع به نابرابر بودن زیرساخت های تولید داخل در مقایسه با رقبای خارجی نیز اشاره کرد و گفت: طراحی پلتفرم و تولید خودروی روی آن، حدود یک میلیارد دلار هزینه لازم دارد که کشورهای دیگر این اعتبار مورد نیاز خودروساز را با سودهای 2 و 3درصدی ارائه می کنند و اقساط آن را نیز پس از ورود خودروی جدید به بازار دریافت می کنند.


وی ادامه داد: در کشور ما اعطای تسهیلات بانکی به سختی انجام می پذیرد و در صورت اعطای تسهیلات نیز سودهای بیش از 30درصدی دریافت می شود.


مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرودر پایان خطاب به اساتید دانشگاه و دانشجویان حاضر در همایش مدیریت صنعتی گفت: رتبه ایران در فروش خودرو سیزدهم و در تولید آن هجدهم دنیاست اما این رتبه را می توانیم به یاری یکدیگر تک رقمی کنیم به شرطی که ایستا نباشیم و پویایی را در پیش بگیریم.


نمایش محصولات متنوع ایران خودرو در بصره
30 اردیبهشت 95 ساعت 05:16 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
نخستین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران فردا در بصره با حضور گروه صنعتی ایران خودرو برگزار می شود.

 به گزارش ایكو پرس گروه صنعتی ایران خودرو در فضای 250 متری خود،جدید ترین دستاورد های خود از قبیل دنا، رانا، سمند داشبورد جدید، سورن، پژو پارس، پژو 405 و وانت آریسان را به نمایش خواهد گذاشت.


این شهر بندری عراق كه با آبادان تنها 20 کیلومتر فاصله دارد بازار بسیار خوبی برای محصولات ایران خودرو محسوب می شود و مرز آبی و خاكی آن، صادرات به این شهر را تسهیل کرده است.


بصره از دیرباز گذرگاه ورود کالا در منطقه بود و حتی پیش از سرمایه‌‌گذاری و تاسیس بندر خرمشهر، از بندر بصره به عنوان مرکز ورود و خروج کالا استفاده می‌شد؛ این شهر اکنون هم موقعیت سابق خود را به عنوان بارانداز صادرات و واردات حفظ کرده و به دلیل مجاورتش با استان‌های جنوبی ایران موقعیت خاصی را برای تجار ایرانی فراهم کرده است.


در این نمایشگاه شركت های مختلف صنعتی، خودرویی و قطعات خودرو، گروه‌های کالایی صنایع غذایی، مصالح و تجهیزات ساختمانی، لوازم خانگی و شرکت‌های مرتبط با نفت و گاز و پتروشیمی  حضور خواهند داشت.


اعطای نشان زرین روابط عمومی و صنعت به مهندس یکه زارع
30 اردیبهشت 95 ساعت 05:15 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
ستاد برگزاری هفته روابط عمومی، با تقدیر از مهندس هاشم یکه زارع به عنوان مدیر حامی روابط عمومی، نشان زرین روابط عمومی و صنعت را به وی تقدیم کرد.

به گزارش ستاد خبری هفته روابط عمومی، یکی از دلایل اصلی موفقیت های مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل گروه صنعتی ایران خودرو در اجرای وظایف و ماموریت های سازمانی خود، رویکرد ارتباط محور و حمایت های مدیریت ارشد گروه بوده است. از این رو مدال زرین روابط عمومی و صنعت به مهندس هاشم یکه زارع اعطا شده است.


اعطای این نشان 27اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات در پنجمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت صورت گرفت.


این نشان هر سال در هفته روابط عمومی به مدیر منتخب صنعتی كه بهترین عملكرد در حوزه حمایت از فعالیت های ارتباطی را داشته باشد،‌ اهدا می شود.


انعقاد قرارداد تامین 800 دستگاه آمبولانس وزارت بهداشت توسط ایران خودرو دیزل
27 اردیبهشت 95 ساعت 10:57 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
شرکت ایران خودرو دیزل از انعقاد قرارداد تامین هشتصد دستگاه آمبولانس مورد نیاز ناوگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با این وزارتخانه خبر داد.

 به گزارش ایکو پرس غلامرضا رزازی مدیرعامل شركت ایران خودرو دیزل با اعلام این مطلب خاطرنشان ساخت: در ادامه همكاری‌های فیمابین با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، موفق به انعقاد قرارداد 800  دستگاه آمبولانس اسپرینتر 315  مرسدس بنز شد. 
 مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل افزود: تجهیزات پیشرفته مورد نیاز كابین بیمار از شركت‌های معتبر اروپایی تهیه و در آمبولانس‌های تولیدی در شركت ایران خودرو دیزل نصب خواهند شد.

 وی همچنین با اشاره به برنامه زمانبندی 15 ماهه اجرا و تحویل این آمبولانس‌ها، خاطرنشان كرد كه این محصولات از سرویس‌های شبكه گسترده خدمات پس از فروش شركت گواه در سراسر كشور برخوردار خواهند بود.


ثبت نام اچ 30 كراس به مناسبت نیمه شعبان و آزادسازی خرمشهر
27 اردیبهشت 95 ساعت 10:57 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو، از فروش ظرفیت محدود خودروی اچ30 كراس اتوماتیك این شركت به مناسبت نیمه شعبان و سالروز آزادسازی خرمشهر خبر داد.

مصطفی خان كرمی با اشاره به استقبال كم نظیر و گسترده شهروندان از محصول اچ30 كراس در مرحله اول ثبت نام گفت: به منظور تكریم مشتریان و پاسخگویی به درخواست آنان، امكان ثبت نام محدود این محصول با موعد تحویل دی،‌ بهمن و اسفندماه امسال فراهم  شده است.


وی افزود: مبلغ قابل پرداخت 25 میلیون تومان است كه در دو نوبت از مشتری دریافت می شود. وی گفت: نوبت اول پرداخت زمان ثبت نام مبلغ  20 میلیون تومان  و نوبت دوم در شهریور ماه مبلغ پنج میلیون  تومان تعیین شده است. مابه التفاوت نیز در زمان تحویل خودرو از مشتری دریافت خواهد شد.


گفتنی است، آغاز ثبت نام روز دوشنبه سوم خردادماه است و مشتریان می توانند برای ثبت نام و بهره مندی از این طرح در زمان اعلام شده به نمایندگی های مجاز سراسر كشور مراجعه كنند.آغاز صادرات خودروهای پلیس ایران خودرو به تركمنستان
27 اردیبهشت 95 ساعت 10:56 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
گروه صنعتی ایران خودرو صادرات محصولات تجهیز شده به كشور تركمنستان را با هدف افزایش سهم بازار كشورهای CIS آغاز كرد.

به گزارش ایكوپرس، سعید تفضلی، معاون صادرات و امور بین الملل ایران خودرو در مراسم آغاز صادرات خودروهای پلیس ایران خودرو به كشور تركمنستان گفت: در راستای اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی یكی از برنامه های ایران خودرو افزایش سهم در بازار كشورهای آسیای میانه و قفقاز از طریق اتحادیه گمرك این كشورها است و بر همین اساس صادرات به كشورهای تركمنستان، بلاروس و راه اندازی سایت آذربایجان و قزاقستان را در دستور كار قرار داده است.


تفضلی گفت: برمبنای قراردادی كه با وزارت كشور تركمنستان منعقد شده تامین 200 دستگاه خودروی پلیس این كشور توسط ایران خودرو صورت می گیرد كه در صورت تایید، تامین ناوگان مورد نیاز پلیس تركمنستان از سوی ایران خودرو ادامه خواهد یافت.


وی تصریح كرد: خودروهایی كه امروز به مقصد تركمنستان بارگیری شد مورد تایید نماینده های وزارت كشور تركمنستان بوده است.


تفضلی افزود: تركمنستان از كشورهای مشترك المنافع است كه ایران خودرو آن را به عنوان دروازه ای برای صادرات به كشورهای منطقه به شمار می آورد.


وی درباره برنامه صادرات ایران خودرو در سال 95 اظهار كرد: 30 درصد صادرات ایران خودرو به كشورهای آسیای میانه و قفقاز (CIS) خواهد بود كه تعداد 6 تا 9 هزار دستگاه هدف گذاری شده است. وی افزود: بخش دیگر صادرات محصولات ایران خودرو به كشور عراق است كه علاوه بر خودروی سواری به صورت قطعات منفصله، صادرات كامیون به صورت آماده نیز برنامه ریزی شده است.


وی صادرات به تونس و احیای سایت ونزوئلا را از دیگر برنامه های امسال ایران خودرو در بخش صادرات عنوان كرد و گفت: در مجموع صادرات 30 هزار دستگاه در سال 95 هدف گذاری شده است.


در این مراسم یغمور قلی زاده، مدیرعامل شركت ایران خودرو عشق آباد نیز با بیان این كه خودروهای موجود در بازار تركمنستان بیشتر تولید كشورهای كره و ژاپن است، اظهار كرد: محصولات ایران خودرو با كیفیت مناسب و قیمت رقابتی مورد توجه مردم تركمنستان هستند و در آینده ای نزدیك سهم مناسبی در بازار این كشور را كسب خواهند كرد.


قلی زاده افزود: برای صادرات 1200 دستگاه خودروی سمند نیز مذاكراتی با مقامات تركمنستان صورت گرفته كه به زودی تبدیل به قرارداد خواهد شد.


قلی زاده درباره برنامه افزایش سهم ایران خودرو در بازار تركمنستان گفت: بر مبنای اولویتی كه كشورهای آسیای میانه در صادرات ایران خودرو دارد، شركت ایران خودرو عشق آباد موفق شد قراردادی را با وزارت كشور تركمنستان به امضا برساند و از این طریق محصولات ایران خودرو به بازار خودروی این كشور وارد شود.


وی با بیان اینكه با تامین ناوگان پلیس این كشور، صادرات محصول سمند نیز در دستور كار قرار دارد، افزود: ورود به بازار روسیه نیز از اهداف ما است كه امیدواریم در این بخش نیز موفق عمل كنیم. فروش فوری كپچر و ویتارا آغاز شد
27 اردیبهشت 95 ساعت 10:55 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه برنامه های خود برای ایجاد تنوع و پاسخ به سلیقه های مختلف، خودروهای رنو كپچر و سوزوكی گرندویتارا را در سبد فروش فوری خود قرار داد.

به گزارش ایكوپرس، معاون بازایابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو با اعلام این خبر گفت: در برنامه فروش اعلام شده محصولات رنو كپچر و سوزوكی گراندویتارا به صورت فوری و اعتباری به مشتریان عرضه می شود.


مصطفی خان كرمی افزود: در این طرح، محصول كپچر كه رنگ سقف با بدنه آن متفاوت است، در رنگ های متنوع و جذاب عرضه شده و قدرت انتخاب بالایی را به مشتری می دهد. وی با اعلام قیمت قطعی 105 میلیون تومان برای این محصول اظهار كرد: فروش محصول كپچر، فوری و موعد تحویل نیز 30 روز در نظر گرفته شده است.


خان كرمی ادامه داد: محصول سوزوكی گراندویتارا با گیربكس دستی نیز به صورت اعتباری با پیش پرداخت 50 و 70 میلیون تومان و شرایط مناسب اقساط به متقاضیان عرضه می شود.


وی تاكید كرد: برنامه فروش از ساعت 9 صبح فردا –دوشنبه- آغاز و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد. خان كرمی یادآور شد: ایران خودرو مجاز است در صورت تكمیل ظرفیت، ثبت نام را متوقف كند.


متقاضیان می توانند با مراجعه به نمایندگی های مجاز سراسر کشور و یا سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو به نشانی   ikco.iranecar.comنسبت به ثبت نام برای خرید محصولات اقدام كنند.


آمادگی ایساکو برای ارائه خدمات به محصول جدید ایران خودرو
27 اردیبهشت 95 ساعت 10:55 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) گفت: شبکه خدمات ایران خودرو آماده ارائه خدمات مطلوب به محصول جدید ایران خودرو است.

سید رضا حسینی، با بیان این مطلب گفت: با توجه به برنامه‌ریزی ایران‌خودرو برای ورود خودروهای جدید به بازار، شركت ایساكو به عنوان متولی خدمات پس از فروش این خودروساز،آماده خدمت‌رسانی به مشتریان  است و در حال حاضر این آمادگی در خصوص خودروی «اچ30 کراس» در شبکه خدمات ایساکو ایجاد شده است.


مدیرعامل ایساکو ادامه داد: اکنون تعدادی از نمایندگی‌های ایساكو از طریق مدیریت آموزش فنی، آموزش‌های لازم برای ارایه خدمات پس از فروش این خودرو را کسب کرده‌اند.


وی افزود: ایساکو برای ارائه خدمات پس از فروش مناسب و مطلوب به این خودرو اتوماتیک، در فاز اول، 35 نمایندگی خود را تجهیز کرده و دستگاه‌ها و ابزار لازم در خصوص عیب‌یابی و تعمیر را در اختیار این نمایندگی‌ها قرار داده است.


حسینی در خصوص نحوه توزیع خدمات این خودرو در کشور اظهار كرد: علاوه بر تامین قطعات و لوازم یدکی این خودرو، نمایندگی‌های پایلوت به نحوی در سراسر کشور آماده شده‌اند که در هر استان یک نمایندگی و در سطح تهران، پنج نمایندگی به دارندگان این محصول خدمات ارائه کنند.


خاطر نشان می‌شود پیش فروش خودرو اچ30 کراس كه جدیدترین محصول ایران خودرو به شمار می آید، از پنجم اردیبهشت‌ آغاز شده است.


تجلیل ایران خودرو از معلم فداکار سیستان و بلوچستانی
27 اردیبهشت 95 ساعت 10:54 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
گروه صنعتی ایران خودرو در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و همزمان با هفته معلم، با تجلیل از خانواده معلم فقید و فداکار سیستان و بلوچستانی «حمیدرضا گنگوزهی» مجاهدت های شبانه روزی تلاشگران آموزش و پرورش کشور را ستود.

 به گزارش ایکوپرس معلم فداکار «گنگوزهی» را باید بحق درس آموخته مکتب ایثار و خودگذشتگی دانست که یاد و خاطره ایثارگری اش در خاطر تاریخ خواهد ماند.


بدون شک او شاخصی برای تعلیم و تربیت و الگو و اسوه ای برای تمام کسانی خواهد بود که با شنیدن خبر حادثه ای که برای او رخ داد، بر روح بزرگش درود می فرستند.


بی شک روز معلم امسال، روز رادمردی و بزرگواری کسی است که با ایثار خویش، جان سه دانش آموز را از مرگ حتمی نجات داد.


در همین راستا مراسم تجلیل از خانواده مرحوم گنگوزهی معلم فداکار سیستان و بلوچستانی و همکار فداکار وی «عبدالرئوف شهنوازی» که در این حادثه مجروح شده بود با حضور جمعی از مسئولان استانی، معلمان شهرستان خاش و قائم مقام گروه صنعتی ایران خودرو برگزار شد.


حمیدرضا بهمنی، قائم مقام گروه صنعتی ایران خودرو در این مراسم بر مسئولیت های اجتماعی ایران خودرو هم گام با تمامی فعالیت های اقتصادی و صنعتی به عنوان وظایف ذاتی این گروه صنعتی تاکید کرد.


در این مراسم بهمنی یک دستگاه خودروی رانا را از طرف گروه صنعتی ایران خودرو به نمایندگی از مدیریت ارشد به خانواده مرحوم گنگوزهی اهدا کرد و هچنین از عبدالرئوف شهنوازی نیز تقدیر کرد.


یاد آور می شود مرحوم حمیدرضا گنگوزهی در اواسط فروردین ماه سال جاری با ایثار جان خود، سه دانش آموز را از مرگ حتمی نجات داد.

 


نظرخواهی
نحوه خدمات رسانی در امر فروش و پس از فروش نمایندگی پورمحمودی را چگونه ارزیابی میکنید؟
دیگر موارد
تعداد مطالب :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :