تبلیغات
نمایندگی مجاز 1937 ایران خودرو (پورمحمودی) - مطالب دی 1395
فروش منعطف محصولات ایران خودرو
30 دی 95 ساعت 12:59 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
گروه صنعتی ایران خودرو برخی از محصولات خود را به مدت یك هفته در طرح فروش منعطف عرضه می كند.
به گزارش ایكوپرس،‌ در این طرح سمند ال ایكس در دو نوع بنزینی و پایه گازسوز و محصول سورن جدید ای.ال.ایكس، رانا، پژو 206 صندوق دار وی 8 و 206تیپ 5به متقاضایان عرضه می شود.موعد تحویل كلیه خودروها 30 روزه بوده و نرخ سود پیش بینی شده نیز از 20 تا 22 درصد متفاوت است. در طرح فروش منعطف این امكان برای مشتریان فراهم شده تا مبالغ مابه التفاوت را در بازه زمانی 12 تا 24 ماه متناسب با شرایط و توان مالی خود پرداخت كنند.


متقاضیان می توانند برای بهره مندی از مزایای این طرح به نمایندگی های رسمی گروه صنعتی ایران خودرو در سراسر كشور مراجعه كنند.


شرایط فروش اعتباری دی ماه 95 وانت اریسان دوگانه سوز
6 دی 95 ساعت 03:38 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
شرایط فروش اعتباری دی ماه 95 وانت اریسان دوگانه سوز
با پیش پرداخت 133/000/000 ریال
6 چک 6 ماهه
به مبلغ هر چک 27/500/000
موعد تحویل 30 روزه


قطعه سازان داخلی از فرصت قرار داد پژو استفاده کنند
6 دی 95 ساعت 03:37 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: در قرارداد با شركت پژو دست یابی به ساخت داخل 40درصد در پایان سال اول و 70 درصد تا پایان سال چهارم هدفگذاری شده كه ما بر اجرای دقیق مفاد قرارداد پافشاری كرده و یك قدم از موضع خود كوتاه نخواهیم آمد.
به گزارش ایكوپرس، مهندس هاشم یكه زارع در دیدار رئیس و اعضای انجمن قطعه سازان ضمن تاكید بر افزایش كیفیت محصول قطعه سازان گفت: باید در مواجهه با مسایل نگاهی راهبردی داشته باشیم تا در زمان بروز هر گونه بحران دچار تزلزل نشویم.


وی با اشاره به انحصاری نبودن خودرو با توجه به تنوع تولید محصول در كلاس های قیمتی مختلف گفت: البته افزایش قیمت، مسیر مناسبی برای برون رفت از مشكلات تامین و تولید در قطعه سازی نیست و باید با آینده نگری، برای حفظ شرایط و توازن فعلی، مسیرهای دیگری را درنظر داشته باشیم.


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با تاكید بر برنامه ریزی برای جایگزینی محصولات جدید در خطوط تولید قطعه سازان گفت: باید به سمتی برویم كه هم زمان با اجرای قرارداد پژو، قطعه سازان داخلی با ورود تكنولوژی جدید توسعه یافته و امكان صادرات در شبكه جهانی تامین پژو را نیز داشته باشند.


وی حمایت از قطعه سازان را وظیفه خودروسازان دانست و گفت: قطعه سازان كوچك هم باید سطح تكنولوژی و توان تولید خود را ارتقا دهند تا بتوانند به تولید ادامه دهند.


وی قیمت و كیفیت رقابتی و خدمات پس از فروش مناسب را فاكتورهای اصلی ایران خودرو در همكاری با قطعه سازان عنوان كرد و گفت: ما قطعه سازان را از خانواده بزرگ ایران خودرو می دانیم و در مسیر رشد و ارتقا از آنان حمایت می كنیم.


مهندس یكه زارع تعداد زیاد قطعه سازان همكار با خودروساز را رویه ای نادرست و خلاف روش خودروسازان بزرگ دنیا دانست و گفت: كاهش تعداد منابع تامین قطعه و حركت به سوی مجموعه سازی در دستور كار ایران خودرو قرار دارد.


وی افزود: قطعه سازان باید با ارتقای دانش و تكنولوژی تولید با اقتدار با شركت های خارجی برخورد كنند تا بیشترین منافع را در زمینه داخلی سازی تولید از آن اقتصاد كشور كنند.


مهندس یكه زارع كار انجمن قطعه سازی را سخت و پیچیده دانست و با تاكید بر داشتن هویت ملی و صنعتی اعضا در انجمن، اظهار امیدواری كرد: با انجام فعالیت تخصصی در كمیسیون های داخلی این انجمن، شاهد نتایج خوب و مفیدی برای صنعت خودرو كشور باشیم.


در دیدار رئیس و اعضای انجمن قطعه سازان با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو كه به میزبانی ایران خودرو برگزار شد،‌ اعضای انجمن قطعه سازان درباره شرایط فعلی تولید در شركت های زیرمجموعه با مهندس یكه زارع گفت وگو و تبادل نظر كردند.


مرکز تحقیقات ایران خودرو نمادپیشرفت های این گروه صنعتی است
6 دی 95 ساعت 03:35 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
سخنگوی شورای نگهبان گفت: خودروسازی در ایران به صنعت مادر تبدیل شده و با وجود مطالبی كه گاه از سوی برخی افراد یا حتی مسئولان شنیده می شود، به هیچ عنوان نمی توانیم به حذف یا تضعیف آن فكر كنیم.
 به گزارش ایكوپرس، عباس كدخدائی پس از بازدید سالن ها، خطوط تولید و مركز تحقیقات ایران خودرو اظهار كرد: اگر مقامات، مسئولان و اقشار مختلف مردم بازدیدهایی از خطوط و سالن های تولید ایران خودرو داشته باشند، قطعا دیدگاه و ذهنیت آنها نسبت به این صنعت و  تولیدات داخلی عوض خواهد شد.


كدخدائی ادامه داد: پیشتر وقتی از خودروهای ایرانی استفاده می كردیم،‌ ذهنیتی دیگری داشتیم  اما الان كه با گوشه ای از تلاش، تخصص و برنامه های صنعتگران خودروسازی كشور از نزدیك آشنا شدم،‌ نگاه و دیدگاهی كاملا متفاوت با گذشته دارم و خواهم داشت.


وی افزود: اعتقاد دارم كه صنعت خودروسازی باید از سوی همه بخش ها حمایت شود. قوه مقننه می تواند با وضع قوانینی برای تسهیل فضای كسب و كار، صادرات و تقویت های مالی از این صنعت حمایت كند و لازم است قوه مجریه نیز در بحث ثبات مدیریت حركت كند چرا كه شاهد تحولات چشمگیر و برنامه های هدفمندی در سال های اخیر بوده ایم و باید این روند ادامه پیدا كند.


سخنگوی شورای نگهبان اظهار كرد: از سالن های ساخت قطعات و موتور خودرو كه بازدید می كردم، به این ذهنیت رسیدم كه با روندی موجود به زودی شاهد تحولات اساسی در صنعت و تولیدات خودروسازی كشور خواهیم بود اما این ذهنیت در مركز تحقیقات گروه صنعتی ایران خودرو، كه به نوعی اتاق فكر صنعت خودرو كشور هست، به شكلی كامل و عمیق، عینیت گرفت و تحت تاثیر قرار گرفتم.


كدخدائی گفت: در حال حاضر به اطمینان خاطر بیشتر دست پیدا كردم و می توانم بگویم كه اگر از این پتانسیل حمایت و پشتیبانی لازم صورت بگیرد،‌ می توانیم هطراز كشورهای پیشرو در صنعت خودرو كشور حركت كنیم و نیازهای كشور و منطقه را از منظر تنوع و كیفیت تامین كنیم.


وی در پایان گفت: شاهد بوده ایم كه گروه صنعتی ایران خودرو در حوزه جذب نخبگان و استفاده از توانمندی های داخلی كشور اقدامات بسیار خوبی انجام داده كه بی شك استفاده از نیروهای جوان و خلاق می تواند به رشد و توسعه بخش های مختلف كشور منجر شود


پیش فروش دی ماه محصولات ایران خودرو از روز شنبه
6 دی 95 ساعت 03:35 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
گروه صنعتی ایران خودرو شرایط پیش فروش انواع محصولات خود در دی ماه را با طرح های عادی، پلكانی و عمومی به همراه هدایای فروش اعلام كرد.
 به گزارش ایكوپرس، در این طرح ها، پیش فروش محصولات از روز شنبه 4دی تا تكمیل ظرفیت فروش محصولات ادامه خواهد داشت.

برمبنای این گزارش،‌ در طرح پیش فروش عادی، محصولات آریسان، پژو207، پژو206 در تیپ های 2 و 5 و صندوقدار، پژو 405، سمند، پارس، دنا، تندر90 دستی و اتوماتیك و وانت تندر، رانا و سوزوكی ویتارا در دو نوع دستی و اتوماتیك به مشتریان عرضه می شود.

در این طرح پیش فروش، موعد تحویل خودروها تیر تا مهر96 بوده و سود مشاركت در طرح 22 تا 26درصد برای انواع محصولات و سود انصراف نیز 20 تا 22درصد درنظر گرفته شده است. 

در پیش فروش پلكانی چهار مرحله ای نیز كه هدف از اجرای آن خرید مطلوب مشتری با بودجه كم است، محصولات خانواده پژو 206، پژو 405، پارس، دنا، سمند و رانا به متقاضیان عرضه می شود. موعد تحویل كلیه خودروها مرداد 96 و سود مشاركت نیز كاملا رقابتی و بین 23 تا 26درصد است. این طرح نرخ انصراف 22درصد را تضمین می كند.

همچنین در طرح پیش فروش عمومی دی ماه، انواع محصولات قابل عرضه ایران خودرو با موعد تحویل اردی‌بهشت تا دی ماه 96 و سود مشاركت حداكثر 26درصد و سود انصراف حداكثر 25درصد به مشتریان عرضه می شود.

متقاضیان می توانند برای بهره مندی از طرح های یادشده در زمان مقرر با مراجعه به سایت اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو به نشان ikco.iranecar.com نسبت به ثبت نام و خرید این محصولات اقدام كنند


شرایط اعتباری سوزوکی گراند ویتارا فیس لیفت دستی
6 دی 95 ساعت 03:34 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
https://telegram.me/Pourmahmudi1937/276

شرایط اعتباری سوزوکی گراند ویتارا فیس لیفت دستی
با پیش پرداخت 500/000/000 ریال
مدت باز پرداخت 12 تا 36 ماهه به دلخواه مشترى
موعد تحویل 20 روزه


 


نظرخواهی
نحوه خدمات رسانی در امر فروش و پس از فروش نمایندگی پورمحمودی را چگونه ارزیابی میکنید؟
دیگر موارد
تعداد مطالب :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :