تبلیغات
نمایندگی مجاز 1937 ایران خودرو (پورمحمودی) - مطالب مرداد 1394
آغاز تعریض 20 کیلومتر از جاده خوی- قطور در هفته دولت
15 مرداد 94 ساعت 11:52 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )

آغاز تعریض 20 کیلومتر از جاده خوی- قطور در هفته دولت

فرماندار خوی در حاشیه بازدید از جاده خوی قطور که به همراه نماینده مردم خوی و چایپاره، معاون مدیرکل راه و شهرسازی استان و جمعی از مسوولان شهرستانی انجام شد، در گفتگو با خبرنگار خوی خبر در خوی با اعلام این خبر افزود: با تغییر وضعیت جاده خوی- قطور- رازی از فرعی به اصلی، تعریض این جاده همزمان با هفته بزرگداشت دولت آغاز خواهد شد.

حسین سیوانی گفت: فاز اول تعریض این جاده از عرض 9 متر به 12 متر به طول 20 کیلومتر در هفته دولت آغاز خواهد شد و فاز دوم و سوم آن نیز بفاصله کمی آغاز خواهد شد.

وی اظهار داشت: تعریض 7 و نیم کیلومتر از این جاده با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و دویست میلیون تومان به پیمانکار واگذار شده است.

فرماندار خوی با اشاره به پیگیری های مستمر نماینده مردم خوی و چایپاره و همچنین تاکیدات استاندار آذربایجان غربی اظهار کرد: تعریض این جاده در راستای توسعه مرز رازی انجام می شود که مورد پیگیری های مستمر نماینده مردم خوی و چایپاره همچنین تاکید استاندار آذربایجان غربی قرار دارد و مسکن و شهرسازی استان مصمم است که تعریض جاده را هر چه زودتر آغاز و به بهره برداری برساند.

وی با تاکید بر اینکه روزانه بیش از 150 دستگاه خودرو از این جاده برای رسیدن به مرز رازی و صدها دستگاه خودرودیگر استفاده می کنند، گفت: با توجه به اینکه توسعه مرز رازی در دستور کار قرار گرفته است، تعریض و بهسازی این جاده باید هر چه سریعتر انجام شود.


تولید شاسی بلند جدید ایران خودرو آغاز شد
15 مرداد 94 ساعت 11:48 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
تولید دومین محصول شاسی بلند گروه صنعتی ایران خودرو به نام هایما اس 7 در خراسان رضوی آغاز شد.


به گزارش ایکوپرس، عملیات اجرایی راه اندازی خط خودروی جدید هایما در شركت ایران خودرو خراسان، از آبان سال 1393 به صورت جدی  آغاز شد و در چهار حوزه بدنه، رنگ، تزیینات و لجستیك به اجرا درآمد. خطوط تولید محصول جدید با بهره گیری از ظرفیت پیمان کاران داخلی، در مدت 11 ماه آماده و راه اندازی شده است.


این گزارش می افزاید: ساخت داخل 40 درصد از قطعات و مجموعه های این محصول هدف گذاری شده و با تولید آن، سالانه بیش از 20 هزار دستگاه، بسته به تقاضای بازار به ظرفیت تولید خودروهای شاسیبلند افزوده خواهد شد.


هایما اس 7از نوع شاسیبلند (SUV) تکدیفرانسیل، محرک جلو و فول آپشن است و در دو کلاس اتوماتیک و دستی با حجم موتور دو لیتری و 150 اسب بخار توان تولید می شود.


تولید آزمایشی اس7 مطابق برنامه، از 13خرداد (نیمه شعبان) در سالن بدنه سازی آغاز و اولین بدنه در روز 21 خرداد، كامل و به سالن رنگ ارسال شد.


از آن جا كه تغییرات در سیستم های انتقال خط، شاهین های حمل بدنه، هنگرها و نشیمن های ایستگاه های مكانیكی، اسكیدهای حمل بدنه و سایر تجهیزات انتقال باید علاوه بر سوزوكی برای محصول جدید نیز انطباق می یافت، مجموعه ای از فعالیت های طراحی، ساخت، انتخاب پیمانكار و نظارت در این فرایند انجام شده است.


در فرایند آماده سازی تولید این محصول، سازه فلزی خط تولید بدنه به طول 72 متر و به وزن تقریبی 39 تن و تاسیسات مكانیكی خط تولید هایما به وزن تقریبی دو تن طراحی و اجرا شده است. در این عملیات، علاوه بر طراحی و نظارت بر اجرای شش دستگاه تابلوی برق اصلی به همراه كابل كشی، خط تولید بدنه سازی با متعلقات آن در كم تر از 10روز و بیش از 600متر ریل نصب شده است. به دنبال راه اندازی یك خط جدید در سالن بدنه سازی، بیش از 10دستگاه فیكسچر بدنه سازی به همراه سیستم انتقال بین ایستگاهی بدنه ها نصب و  60دستگاه گان جوش كاری همراه با متعلقات آن مونتاژ نصب و تنظیم شد که به این موارد نصب تجهیزات جانبی و تمامی زیرپایی های خط تولید بدنه هایما را نیز باید افزود.


آغاز تحویل رنو کپچر از سوی ایران خودرو
15 مرداد 94 ساعت 11:48 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
گروه صنعتی ایران خودرو از روز چهار شنبه هفتم مرداد تحویل رنو کپچر را آغاز کرد.


به گزارش ایکوپرس فروش این محصول جدید به صورت نقدی و پیش فروش صورت گرفته بود که تحویل 150 دستگاه خودرو فروخته شده در طرح فروش فوری در زمان مقرر آغاز شده است.


خودروهای کپچر از چهارشنبه  گذشته تحویل نمایندگی های فروش شده وآموزش های تخصصی لازم نیز به آنان ارایه شده است. همچنین امکان تحویل حضوری خودروی کپچر به مشتریان نیز مهیاست.


موتور رنو کپچر مجهز به توربوشارژر و مصرف آن  5.5 لیتر در 100 کیلومتر است. این موتور علاوه بر 120 اسب توان، 190 نیوتن متر گشتاور در دور دو هزار تولید می كند و به یک گیربکس شش سرعته اتوماتیک با کلاچ دوبل EDC مجهز است. کاهش مصرف روزانه سوخت در این خودرو با استفاده از مود Eco² و سیستم اطلاع رسانی سفارشی آن ممكن می شود.


این محصول به صورت دنده اتوماتیك و در رنگ های سفید، قهوه ای، نارنجی و آبی فیروزه ای عرضه می شود كه سقف خودرو با این رنگ ها مشكی است. این محصول در رنگ های سفید عاجی و مشكی با سقف نارنجی و قهوه ای، نارنجی، آبی فیروزه ای و مشكی با سقف سفید نیز عرضه شده است.


 


قرارداد ایران خودرو و بنز امضا می شود
15 مرداد 94 ساعت 11:47 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو ضمن تبیین استراتژی ایران خودرو در دور جدیدی از همكاری های بین المللی از امضای قرار داد این شركت با خودروساز آلمانی بنز در آینده ای نزدیك خبر داد.


به گزارش ایكوپرس، مهندس هاشم یكه زارع اظهار كرد: دورانی كه ایران خودرو به خاطر مشكلات ناشی از تحریم، شرایط دشواری را می پذیرفت، به سر رسیده و شركت های بزرگ جهانی از جمله خودروسازان بزرگ آلمانی مشتاق همكاری با ما هستند.


شركای قدیمی و جاری


یكه زارع پژو، رنو و سوزوكی را شركای جاری ایران خودرو ذكر كرد و از برنامه ایران خودرو برای انتخاب یك شریك اروپایی غیر فرانسوی قوی خبر داد و یادآور شد: برای کشورهایی كه به حقوق مردم ایران احترام نمی گذارند، فرش قرمز پهن نمی كنیم.


وی حضور شركای قوی اروپایی را خطری برای حضور چین در ایران دانست و گفت: قیمت خودروهای چینی جذابیت دارد، اما از نظر كیفیت و مشخصات فنی نمی توانند با خودروهای اروپایی رقابت كنند، لذا با آمدن بزرگان جهان به ایران، جای چینی ها تنگ می شود.


وی «بنز» را شریك قدیمی ایران خودرو دانست كه به خاطر تحریم قطع رابطه كرد اما تصمیم جدی برای حضور مجدد در ایران دارد و گفت: به زودی دفتر شرکت بنز در تهران باز می شود و یك قرارداد 10 ساله برای تولید كامیون، اتوبوس و ون با ساخت داخل مناسب با این شرکت خواهیم داشت.


یكه زارع همچنین از خرید 30 درصد سهام شركت ایدم و تولید موتورهای روز جهانی در این شركت توسط بنز خبر داد و افزود: برای عرضه و تولید سواری بنز نیز یك قرارداد پنج ساله به زودی امضا می شود. همچنین این شرکت تمایل خود را برای خرید 50درصد سهام شرکت ستاره ایران اعلام کرده است. 


می توانیم شریكی مقتدر و متعهد انتخاب كنیم


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خود رو اظهار كرد: 22 درصد فروش جهانی پژو به بازار ایران تعلق داشته كه برای هر شركتی جذاب است. اما پژو بعد از تحریم ها بازار ایران را ترك و ما را با مشكلاتی مواجه كرد. در عین حال مجبور شد هشت هزار نفر از نیروی كار خود را نیز اخراج كند.


وی با اشاره به مذاكرات یك و نیم سال اخیر میان ایران خودرو و پژو، اظهار كرد: برنامه همكاری  آینده با پژو ترسیم و قرارداد مشخص شده كه بر اساس آن یك شركت مشترك در ایران تاسیس می شود كه باید 30 درصد تولیدات آن در شبكه پژو صادر شود. این شركت مركز تحقیقات مشترك نیز خواهد داشت. اما پژو نه تنها باید برای رفتاری كه در گذشته با ما داشته پاسخ گو باشد، بلكه با توجه به شرایط جدید، مطمئن نباشد قراردادی كه تنظیم شده حتما امضا می شود و شریك اصلی ما خواهد ماند. با رویدادهای اخیر شركت های زیادی خواهان همكاری با ما هستند و می توانیم شریكی مقتدر و متعهد به قول و قرار انتخاب كنیم.


همكاری با فولكس واگن


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو فولكس واگن را یك شركت بزرگ جهانی و بزرگ ترین تولید كننده خارجی در چین ذكر كرد و گفت: فولكس واگن می تواند شریك خوبی برای ایران خودرو باشد.


یكه زارع بیشترین نیاز بازار خودروی ایران را مربوط به خودروهای بین 25 تا 35 میلیون تومان عنوان كرد كه موضوع مهمی در مذاكره با شركای خارجی است و اظهار كرد: با توجه به كیفیت و آپشن های مختلف، این خودروها 30 درصد از سایر محصولات داخلی گران تر خواهد بود.


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به تغییر همكاری با رنو گفت: از سال گذشته همكاری ایران خودرو با رنو از قالب رنوپارس خارج شد و به صورت مستقیم با رنو در آمد.  این همكاری برای خودروهای كپچر، كلیو 4 وKwid به نتیجه رسیده و محصول اخیر سالانه 150 هزار دستگاه تولید خواهد شد. همچنین فیس لیفت تندر 90 نیز تا پایان سال عرضه خواهد شد. باید از قالب های گذشته جدا شویم و محصولات جدید بدهیم. رنو در عین حال می تواند یك تامین كننده خوب قطعات و مجموعه های موتوری باشد.


وی سهم محصولات چینی از سبد ایران خودرو را حداكثر پنج  درصد عنوان كرد و گفت: از این پس چین باید نگاه جدیدی به مقوله كیفیت، قیمت و خدمات داشته باشد.


یكه زارع سیاست ایران خودرو در صادرات را بر مبنای سود عنوان كرد و گفت: محصول زیان ده صادر نمی كنیم و تولید در خارج از كشور را تنها در صورتی ادامه می دهیم كه شریك بخش خصوصی در آن كشور سرمایه گذاری كند كه در آذربایجان یك شریك اعلام آمادگی كرده كه با رسیدن به توافق صادرات خوبی به آن كشور خواهیم داشت.


وی از ادامه همكاری با سوزوكی سخن گفت و اظهار كرد: مدل های سویفت، سیاس و سلریو را خواهیم داشت كه مورد سوم با تیراژ بالا و ساخت داخل تولید می شود. سوزوكی جزو نادر شركت هایی است كه فعالیت در ایران را قطع نكرد.


فروش اقساطی 206 و رانا توسط ایران خودرو
15 مرداد 94 ساعت 11:47 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از فروش اقساطی رانا و محصولات خانواده 206 توسط این شركت خبر داد.


به گزارش ایكوپرس، مصطفی خان كرمی ضمن اعلام این خبر، اظهار كرد: گروه صنعتی ایران خودرو با بهره گیری از روش های متنوع فروش در تلاش است تا پاسخ گوی نیازهای طیف گسترده ای از مشتریان باشد.


وی افزود: این بار برای رسیدن به هدف تامین نیاز اقشار با درآمد كمتر، طرح «فروش فوری اقساطی» خانواده  206 و رانا  با پیش پرداخت 50 درصد از قیمت خودرو و موعد تحویل 20 روزه را ارائه كرده ایم.


مصطفی خان کرمی گفت: در این طرح، مابه التفاوت مبلغ خودرو به صورت اقساط و در چهار یا شش فقره چك از مشتری دریافت خواهد شد. ضمنا مراحل انجام كار از قبیل پیش ثبت نام، اعتبار سنجی و  واریزها از طریق پیامك به مشتریان اطلاع رسانی می شود. 


به گفته معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو، ثبت نام طرح مذكور در تمام نمایندگی ها در حال انجام است و هموطنان می توانند برای بهره مندی از مزایای این طرح، به نمایندگی های مجاز ایران خودرو در سراسر كشور مراجعه كنند.


 


نظرخواهی
نحوه خدمات رسانی در امر فروش و پس از فروش نمایندگی پورمحمودی را چگونه ارزیابی میکنید؟
دیگر موارد
تعداد مطالب :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :