تبلیغات
نمایندگی مجاز 1937 ایران خودرو (پورمحمودی) - مطالب اردیبهشت 1393
افزایش رضایت مشتری، محور فعالیت های ایران خودرو
14 اردیبهشت 93 ساعت 10:52 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )

با توجه به افزایش تیراژ تولید و رقابتی تر شدن بازار، مهمترین رسالت ایران خودرو در سال جاری مشتری مداری و ارتقای رضایتمندی مشتریان است.

قائم مقام ارشد مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، هنگام بازدید از معاونت بازاریابی و فروش شركت ضمن بیان این مطلب گفت: بازاریابی و فروش جایگاه ویژه ای در شناسایی ذائقه مشتری و تعریف محصول جدید و منطبق با نیاز بازار دارد كه با برنامه ریزی دقیق، در نهایت سهم ایران خودرو از بازار نیز توسعه خواهد یافت.


 

عباس ملكی تهرانی، بازاریابی و فروش را كانال ارتباطی مستقیم با مشتریان دانست و گفت: فروش می تواند با دریافت مشكلات كیفیتی محصولات از طریق مشتریان و انعكاس آن به تولید، در افزایش كیفیت محصولات موثر باشد.


 

وی محصول دنا را ممارستی برای عرضه خودرو در كلاس جهانی خواند و گفت: معاونت بازاریابی و فروش به عنوان صاحب و مالك فرایند فروش می تواند با شناخت صحیح از نیاز مشتریان و بازار در طراحی محصول، تركیب تولید و تیراژ آن اثرگذار باشد.


 

ملكی تهرانی جایگزینی خودروهای فرسوده را از وظایف اجتماعی در حوزه بازاریابی و فروش خواند و ضمن تاكید بر لزوم ارتقای سطح فروش و خدمات پس از فروش اظهار كرد: جایگزینی خودروهای فرسوده و توسعه ناوگان تاكسی رانی باید به صورت جدی دنبال شود. همچنین با توجه به افزایش تیراژ تولید، برای تسهیل حمل محصولات برنامه ریزی شود.


 

در این جلسه عبداله بابایی، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو نیز در خصوص عملكرد حوزه های فروش، مناطق، توسعه زیرساخت ها و تحویل در سال گذشته و برنامه های تدوین شده برای سال 93 در حوزه خودروهای فرسوده و تاكسی، ارتقای سطح كیفی لجستیك و حمل توضیحاتی ارایه كرد.


 

نمایندگی ها، ویترین ایران خودرو


 

قائم مقام ارشد مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، با حضور در تعمیرگاه شماره یك ایران خودرو در جریان نحوه ارایه خدمات به مشتریان قرار گرفت.


 

ملكی تهرانی در این بازدید اظهار كرد: نمایندگیها ویترین ایرانخودرو هستند و مشتریان تمام نقاط قوت و بهبود آنها را به گروه صنعتی نسبت میدهند.


 

وی افزود: امیدواریم افزایش و بهبود شاخصهای كیفی تولید خودرو كه در حال حاضر در رأس برنامههای مدیریتی ایرانخودرو قرار گرفته، منجربه كاهش نیاز به مراجعه به تعمیرگاهها شود.


 

ملكی تهرانی ادامه داد: تضمین كیفیت خدمات باید در برنامههای آتی حوزه خدمات قرار گیرد تا مشتریان با اطمینان خاطر از سلامت خودرو، از تعمیرگاه خارج شوند.


 

این مقام گروه صنعتی ایرانخودرو اظهار كرد: تعمیرگاههای مركزی با توجه به موقعیت حساس خود در بین مشتریان باید سیاستها و برنامههای دقیقتر و مناسبتری را اجرا كنند و الگویی برای سایر نمایندگیها باشند.


 

ملكی تهرانی در خصوص سیستم بهرهوری و انگیزشی كاركنان گفت: سیستمهای بهرهوری مدیریتی باید به گونهای تعریف شده باشد كه كاركنان انگیزه بالایی برای ارایه خدمات بهینه داشته باشند. همچنین این سیستم انگیزشی باید متناسب با میزان رضایت مشتریان پایهگذاری شود تا در نهایت یك رابطه برد ـ برد میان مشتریان و ارایه دهندگان خدمات شكل گیرد.


 

وی در پایان با اشاره به بالا رفتن توقع ذینفعان از خدمات پس از فروش ایرانخودرو، پیرو كسب رتبه اول در بین تمام خودروسازان كشور در سال گذشته، گفت: به میزان دست‌یابی به امتیازهای بالاتر در شاخصهای ارایه خدمات، وظیفه ما هم در این حوزه سنگینتر میشود و امیدواریم تلاشهای همكارانمان در شركت ایساكو و نمایندگیهای مجاز، رضایت روزافزون هموطنانمان را در پی داشته باشد. 

 


 


نظرخواهی
نحوه خدمات رسانی در امر فروش و پس از فروش نمایندگی پورمحمودی را چگونه ارزیابی میکنید؟
دیگر موارد
تعداد مطالب :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :